Za peníze ukáží všechno

Přestože herečka Míša Tomešová (29), kterou můžeme pravidelně vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód, vypadá jako nevinná holčička, je to velmi zdatná obchodnice.

Ostatně s manželem Romanem Tomešem (32) postavili dům a mají dvě malé děti, musí se tak umět otáčet, aby se uživili. Herečka díky své popularitě dostává zakázky nejen na divadle a v televizi, ale i od nejrůznějších firem, které jí platí za propagaci svých produktů. Jenže právě tím Tomešová řade fanoušků leze na nervy.

Také vás může zajímat ...
Neváhá dávat nahlednout do svého soukromí.

Podle nich se její profil na sociální síti změnil v reklamní leták. Míša sice snaží placené spolupráce maskovat za soukromé fotografie, ale kritiku tím nijak neumlčí, spíš naopak. Ozývají se totiž hlasy, kterým se nelíbí, že neváhá prodat i vlastní děti.

Míše tak hrozí, že nakonec přijde nejen o svou popularitu, ale i o práci, protože pokud ji nebudou mít lidi rádi, nikdo ji za reklamu platit nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama