Za zbrusu nový kšeft dostane 2 miliony

Leoše Mareše pomlouval.

Populární moderátor Leoš Mareš (43) se poprvé v televizi představí v nové roli. Jaké? Leoš se bude objevovat v pokračování pěvecké show SuperStar, kde se ukáže jako jeden z porotců. Leoš Mareš byl s moderováním talentových soutěží, mezi které se řadí i SuperStar, odjakživa spjatý, skoro stejně jako s uváděním ranní show na jednom z tuzemských rádií.

Také vás může zajímat ...

Na jednu stranu je to ale paradox, že jedním z porotců bude právě Mareš, který o sobě tvrdí, že není zpěvák a zpívat neumí. Zajímavější ovšem jsou platové podmínky. Není tajemstvím, že jako moderátor si při soutěžních večerech přišel až na 4 miliony korun.

Platy porotců jsou ale podstatně nižší! Na největší balík peněz si vždy přišel zpěvák Pavol Habera (57), jehož honorář se pohyboval kolem dvou milionů korun. Pohorší si tedy Mareš, nebo si řekne svou obvyklou částku? To se zatím neví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...