Žárlí na ni jako blázen

O svoji lásku se bál natolik, že zhubl a pořídil si svaly!

Přestože má Alice Bendová (47) o třináct let mladšího přítele, není to ona, kdo žárlí. Herečka je i ve svém věku stále velmi přitažlivá a má skvělou postavu a je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde velmi ráda zveřejňuje své sexy fotky.

Také vás může zajímat ...

A chlapi nad nimi samozřejmě slintají. To v jejím příteli Michalu Topolovi (35) vzbudilo takovou žárlivost, že se dokonce kvůli své lásce dokopal k tomu, že zhubl a vycvičil si na břiše pekáč buchet.

Zřejmě tak chtěl zastrašit všechny dědečky, kteří jeho lásku okukují na fotkách na Kanárech, kam se dvojice opět chystala i s jejími dětmi Vaškem (13) a Alicí (10). Plány jim ovšem překazil návrat dětí do školních lavic a konec online výuky. Staroušci, co nad Bendovou u moře mlaskají, si tak budou muset ještě chvíli počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama