Zawadská si užívala na striptýzu s mladíky!

Snad proto, že se její role v dobře placené Ordinaci počítá už jen na hodiny, protože kamioňačka Babáková trpí rakovinou plic, vyrazila si herečka Valérie Zawadská (57) večer za zábavou. A nešlo rozhodně o žádné nevinné povídání nad kafíčkem a dortíky.

S kamarádkami totiž zamířila do baru, kde se provozuje pánský striptýz. „Byla jsem tam poprvé. Protože zažít se má všechno,“ libovala si mile rozrušená herečka s noblesně vytrčenou cigaretou mezi prsty. Ani ona, ani její kamarádky nemohly od vlnících se hor mužských svalů odtrhnout oči.

Také vás může zajímat ...

Je opravdu dobré, že si neodvratným koncem v seriálu, který jí významně vylepšoval domácí rozpočet, nenechala zkazit náladu.

Ostatně teď má našetřeno a tak ve striptýzovém baru bude na pátečních pánských pátcích možná patřit mezi nadšené návštěvnice klubu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...