Zdeněk Troška: CO HO TAK ROZČÍLILO?

Nikdy se tím netajil

O nejoblíbenějším pohádkovém režisérovi ZDEŇKU TROŠKOVI (64) je známo, že je velmi citlivý a každá urážka, byť míněná v legraci, ho dokáže pořádně vyvést z míry. A to se naposledy povedlo moderátorce AGÁTĚ PRACHAŘOVÉ (32) poté, co jí režisér poskytl rozhovor.

Když pak rozhovor pro svou reportáž upravovala ve střižně, vyfotila to a fotografii sdílela na sociální síť s komentářem: „Málokdo střihne p. Trošku… teda pokud je žena,“ zavtipkovala Prachařová. Odkazovala tím na to, že má Troška jinou sexuální orientaci.

Ten se tím rozhodně netají, ale tohle si od ní skutečně nezasloužil.

Je nevděčná

Také vás může zajímat ...

Režisérova reakce na sebe nenechala dlouho čekat: „Je to hloupé. Jestli nějakým způsobem chtěla narážet, přišla pozdě. Asi si myslela, že objevila Ameriku,“ vyjádřil se k situaci Troška. Prachařová zřejmě zapomněla na to, že v Zdeňkových pohádkách si občas zahraje její matka VERONIKA ŽILKOVÁ (55), manžel JAKUB PRACHAŘ (33), a dokonce i syn KRYŠPÍN (5).

Teď už tomu tak ale nejspíš nebude.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...