Zkuste řepný prášek

Konzumace prášku z červené řepy patří k jednoduchým a účinným způsobům, jak zvýšit celkový příjem živin a podpořit řadu působivých zdravotních účinků. Už jste ho zkusili?

Prášek z červené řepy obsahuje mnoho cenných látek. Je bohatým zdrojem živin, včetně vysokého obsahu antioxidantů, železa, draslíku, vápníku, mědi, manganu, selenu a fosforu, stejně jako vitaminů E, A, C, K, Co se týče kalorií, řepný prášek obsahuje pouze 10 kalorií na lžičku. Proč byste jej měli konzumovat?

Také vás může zajímat ...

Kontrola krve

Navzdory tomu, že řepa je mírně sladká, prokázala schopnost řídit a regulovat hladinu glukózy v krvi a hladinu inzulinu v těle. Když se prášek správné užívá (jedna až dvě lžíce denně), je v tomto směru k užitku. Navíc platí, že i když může být použití prášku v receptech trochu složité, není to tak. Lze jej využít do polévek, omáček i koktejlů.

Fyzický výkon

Díky husté koncentraci minerálů, vitaminů, aminokyselin a antioxidantů může tento prášek poskytnout sportovcům před a po tréninku velkou podporu. Ne nadarmo si pak pochvalují zlepšení vytrvalosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama