Zoufale touží po dítěti?

Krize vztahu je na spadnutí. Vrazí potomek klín do jejich spokojeného manželství?

Nedávno se TEREZA KOSTKOVÁ (43) pochlubila novým přírůstkem do rodiny. Chtěla tím ale udělat opravdu radost svému synovi, nebo spíš sobě?

Když byla ještě v manželství s Petrem Kracikem (61), netajila se, že by ráda pořídila svému synovi sourozence. Osud tomu ale zřejmě nechtěl a místo druhého potomka ji čekal rozvod.

Také vás může zajímat ...

Přednedávnem se podruhé vdala za slovenského režiséra Jakuba Nvotu (43), se kterým začala nový život. Chybělo jen jedno, čím by jejich spokojený svazek zpečetili – a to byl právě společný uzlíček štěstí.

Tereza Kostková (43) se ale takovým otázkám snažila vyhýbat, jak jen to šlo. Mrzí ji snad, že její milovaný syn Antonín (12) zůstane jedináčkem?

Připadá si už moc stará

Zatímco jinde ve světě je naprosto normální, když má žena děti ještě po čtyřicítce, u nás je to pořád ještě trochu tabu. A zřejmě tak to bere i Tereza. Už několikrát totiž naznačila, že má v tomto věku strach přivést na svět dalšího potomka.

Tehdy se druhého dítka nedočkala právě kvůli bývalému manželovi. Ten si ho totiž údajně neměl přát, protože měl v té době už šest potomků a další by bylo zkrátka už trošku moc. A Tereza se mu jako vzorná a oddaná manželka samozřejmě podřídila.

Snaží se o náhradu?

A teď, když by ho mít mohla, už to nejspíš nepůjde. Nedávno jsme informovali o tom, že herečka pořídila své rodině štěňátko. Na tom by nebylo nic špatného. Každé dítě by mělo mít doma mazlíčka, aby se naučilo alespoň nějaké zodpovědnosti.

Ovšem podle fotografií, které zveřejnila na internetu, to ale spíš vypadá, jako kdyby si pejska pořídila pro sebe. Chybí jí snad miminko natolik, že si ho kompenzuje nevinnou tváří?

Nastane krize?

Možná chce zapomenout na to, že už se matkou nikdy nestane. Přece jenom, její syn rychle roste a nebude trvat dlouho a přestane se držet máminy sukně, a herečce tak potom po něm zbyde jen prázdné místo.

A co na to teprve její manžel? Vzniknou snad kvůli tomu mezi nimi nějaké potíže? Jsou dvě možnosti, buď mu začne lézt na nervy to, že bude o dalším těhotenství stále mluvit, nebo bude naštvaný, protože i on by s ní možná rád počal dítě, což by pak herečka jistě velmi špatně snášela.

Bylo by totiž téměř jisté, že by ji manžel mohl dříve či později opustit kvůli jiné ženě, která by mu další dítě dala.

Inspiruje se u jiných?

Tereza by ale neměla propadat panice. I když se celá situace může zdát poněkud bezvýchodná, řešení je v dnešní době nespočet. Příklad by si mohla vzít třeba z Venduly Pizingerové (48).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...