Zranění Koptu dohnalo k nejhoršímu

Dlouhé týdny se dřel na tanečním parketu a nakonec musí herec Václav Kopta (53) z populární soutěže StarDance odstoupit dřív, než vůbec stihla 13. října začít. Co přesně se stalo?

Kromě toho, že Vašek podstupoval tréninky se zlomeným prsteníčkem na levé noze, se mu při jedné zvedačce jeho taneční partnerky přetrhl stehenní vzpřimovač. Prudká bolest a prasklá cévka nenechala Vaška na pochybách, že s tančením je konec. „Strašně mě to mrzí, věřte, že mě zdaleka nebolí jenom ta noha.

Také vás může zajímat ...

Je to smutný případ toho, kdy člověk nerespektuje a neposlouchá své tělo,“ lituje teď zpětně svého chování. Kdo ale Václava nahradí? Zatím se šušká o herci a bývalém tanečníkovi Richardu Genzerovi.

Ten by pořadatelům mohl vytrhnout trn z paty, protože pohyb má i po letech v těle a ač bude mít na zkoušky už jen měsíc, zvládne to.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...