4 SOS triky pro mladší vzhled

4 SOS triky pro mladší vzhled

Zrcadlo vám ráno ukazuje opuchlé oči a pomačkanou tvář, nebo vás čeká důležité setkání, večírek či jiná příležitost, kdy potřebujete vypadat dobře, a přitom nemáte času nazbyt? Vyzkoušejte jednoduché triky, které vám rychle pomohou.

Ledová královna Velmi jednoduchá pomoc při oteklých očích je chladová terapie. Napusťte si do umyvadla opravdu studenou vodou a přidejte do ní ještě pár kostek ledu z mrazáku. Pak se nadechněte a ponořte na pár sekund obličej do vody. Póry se zatáhnou, pleť rozzáří a navíc zmizí otoky a jemné vrásky.

Také vás může zajímat ...

Dobré je také uchovávat pleťové krémy v lednici a nanášet je na obličej takto vychlazené.

Hladký samet Také pokožku těla můžete „omladit“. Základem je samozřejmě pravidelné používání hydratačního tělového mléka, ale pokud potřebujete okamžitý efekt, pak si napusťte vanu teplou vodou, přidejte do ní pár kapek olivového oleje a pomocí masážní houbičky nebo kartáče jemně promasírujte celé tělo. Pokožka se tak dobře prokrví a zároveň z ní odstraníte i šupinky odumřelé kůže.

Po koupeli se neutírejte ručníkem, ale ještě na vlhkou pokožku naneste tělové mléko.

Budete se cítit jako znovuzrozená a pokožka viditelně pookřeje.

Ruce k zulíbání Právě ruce nejčastěji prozrazují váš věk. Jako rychlorecept v nouzi namočte ruce na 5–10 minut do teplé vody s pár kapkami olivového oleje a po osušení použijte krém na ruce s hlemýždím slizem. Ještě lepší je ale připravit ruce přes noc. Ohřejte olivový nebo kokosový olej na tělesnou teplotu,, nalijte ho do misky a na 10 minut do něj ponořte celé ruce.

Pak si navlečte bavlněné rukavice a jděte v nich spát.

Ráno budou vaše ruce jako znovuzrozené.

Zářící koruna krásy Se stoupajícím věkem ztrácejí vlasy přirozený lesk a bledne i barva. Jak na to, když potřebujete svou „korunu krásy“ omladit co nejrychleji? Ať už jste blond, zrzka, nebo brunetka, použijte jednorázovou barvu na vlasy určenou blondýnkám. Ta dodá každým vlasům zlatavé tóny a lesk.

Roztřepené konce expresně zacelí speciální olej na konečky vlasů, případně můžete použít i hydratační tělové mléko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...