Taťána Gregor Kuchařová: Chce o ní natočit dokument?

Má stále co říct

Premiéra dokumentu SAMA je naplánovaná na 21. září do pražského Rokoka.

V prosinci loňs k é h o r o k u n a v ž d y odešla do hereckého nebe herečka, spisovatelka a autorka divadelní hry LUBA SKOŘEPOVÁ (†93). O herečce se začal roku 2014 točit dokument s názvem SAMA, ten však kvůli nedostatku financí nebyl dokončen.

Poslední návrat na jeviště

Tvůrci se však s myšlenkou, že spousta jedinečných záběrů zůstane ležet v šuplíku, nechtějí smířit, a tak se za pomoci nadace TAŤÁNY GREGOR KUCHAŘOVÉ (29) rozhodli uspořádat veřejnou sbírku a unikátní dílo dokon čit. Na svém profilu na sociální síti modelka vyzývá širokou veřejnost, aby přispěla jakoukoli částkou.

„Téma samoty a odcházení seniorů, ať už slavných či nikoli je v tomto dokumentu natolik intenzivní, že si zaslouží být diskutováno. Luba byla SAMA. Její příběh je velmi silný a měl by být natočen. Luba má i po své smrti divákům co říct,“ píše na svých stránkách Táňa s tím, ať Lubě lidé pomohou si zahrát.

Také vás může zajímat ...

„Vzdejme tak hold skvělé herečce a upozorněme na důležité téma osamění ve stáří,“ stojí tam dál.

Za pouhých 6 dní se nadaci podařilo získat 20 procent z celkové částky.

Tatana Kucharova Gregor, krest, kniha, StarDance

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...