Taková krásná, a žije chudinka na psí knížku

Když odhodila tričko ve filmu Účastnící zájezdu, diváci zápasili s dechem. Ta se tedy povedla! Jak je proboha možné, že zůstává na ocet?

Porodila režisérovi Vojtěchu Štěpánkovi (36) dvě dcery. Proč ještě nebyla svatba? Kdyby se tohle přihodilo v dobách, kdy se dbalo na spořádaný rodinný život, dávno by byl umělec v chomoutu. Dnes ale vládne bezuzdná svoboda, v uměleckých kruzích víc než jinde. Věta „musíme se brát“ patří minulosti.

Také vás může zajímat ...

Na to doplatila mimo jiné i přitažlivá Kristýna Leichtová, hvězda seriálu Comeback.

Příliš moderní umělec

Donedávna pevně věřila, že i ona se dočká svého vysněného svatebního dne. Kolik dětí ještě bude muset chuděra mít, aby byla požádána o ruku? Je kupříkladu pět potomků dostatečný počet, aby režiséra obměkčil a přiměl ke svatbě, nebo to bude pořád málo?

Přitom talentovaná tmavovláska není žádná volnomyšlenkářka, která by se zapřísahala, že je jí šaškárna jménem svatba ukradená. Ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Herečka, kterou známe rovněž ze seriálu Ohnivý kuře, dala jasně najevo, že touží po papíře s úředním razítkem, díky němuž by vztah dostal oficiální punc.

„Asi je moderní, na rozdíl ode mě,“ smutně si na partnera postěžovala před televizními diváky, čímž vyjádřila vše: nechce se jí žít na hromádce, zatímco šéfovi činohry Národního divadla moravskoslezského to nevadí ani za mák.

Dlouhé čekání

Vojtěch Štěpánek údajně argumentoval tím, že je třeba počkat, aby si svatbu užila i malá Dorotka (2). Jenomže k té před prázdninami přibylo miminko Rozárka. Hodlá tedy umělec čekat, až povyroste také mladší dcera? Zmíněný scénář se může osvědčit. Takhle bude krásná herečka čekat na svůj velký den ještě v době, kdy bude mít zuby ve skleničce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...