Rozjede úplně nové podnikání?

Jedna z věcí, které jsou typické pro herečku Kateřinu Kairu Hrachovcovou (46), kterou diváci mohou znát například ze seriálu Přístav, je její velké tetování téměř po celém těle.

A jak se zdá, ráda by si z toho udělala nový zdroj příjmů. Rozhodla se totiž začít se své vášni věnovat i z druhé strany. Jak sama říká, učila se na ovoci nebo umělé kůži a po nějakém čase se odhodlala, že si potetovala pravou nohu.

Také vás může zajímat ...
Tetování na své pravé noze si dělala sama

A možná vlivem těžké doby, kdy velká část herců bojuje s finančními problémy, se rozhodla zkusit štěstí a nabídnout svoje služby na sociální síti. Jak se ale zdá, fanoušci velký zájem neprojevili. Alespoň zatím ne.

Možná jen vyčkávají, až v roli tatérky nabere trochu víc zkušeností. Přece jen nechat si do kůže vpíchnout barvu je rozhodnutí na celý život a málokdo se chce svěřit do rukou amatérovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama