Adéla Gondíková: Lidem je jenom pro smích?

Na obrazovce začínala ADÉLA GONDÍKOVÁ (45) společně se svým bratrem DALIBOREM (45) v pořadu pro kutily. Bohužel se tím ale natolik zaškatulkovala, že nemůže zavadit o pořádnou roli. Ve filmu si téměř neškrtne, v divadle se uchytila hlavně v povrchních muzikálech a seriálové role bere jen zřídka.

Proč jí nikdo nenabídne něco lepšího? Jisté vysvětlení má její bratr. „Mám nálepku přiblblého znalce kytek,“ řekl nedávno v rozhovoru a ještě dodal, že za pořad dodnes s Adélou sklízejí posměch.

Také vás může zajímat ...

Je zaškatulkovaná

Když chce ale někdo být slavný a úspěšný, takové reakce diváků občas musí snést. Vždyť Gondíková se nebrala vážně ani v show Tvoje tvář má známý hlas, kam si na pomoc často brala právě svého bratra. Tím svou škatulku jenom potvrdila.

Jak si asi připadá vedle svého partnera JIŘÍHO LANGMAJERA (52), který vnímá hereckou profesi jako poslání a své role bere tak vážně, že si je takzvaně bere i domů ?

Možná by jí partner nějakou práci mohl dohodit, ale jestli si Adélu režiséři neumějí představit jinak než v komediích, těžko s tím něco zmůže.

Ve stínu partnera

Vzpomínky na zahrádkářské rady Gondíkové sice vzbuzují úsměv, jí je to však líto. Langmajer točí jeden projekt za druhým a ona se jím vlastně nejspíš musí nechat živit. Vždyť tolik práce jako on nedostává.

Na oplátku mu za to ale nic nenabízí a prý si ho ani nechce vzít, i když by on sám neměl proti svatbě námitek. Chce se snad vymanit z jeho stínu a nebýt jen tou, která údajně napravila bývalého záletníka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...