Adéla Gondíková: Má rozum? Nutí Langmajera dřít na pozemku

Zkrotila jednoho z nejznámějších tuzemských svůdníků a donchuanů, ale, ruku na srdce, není na něho až moc přísná? Není to krátkozraké? Zdánlivě na sebe může být moderátorka Adéla Gondíková (44) opravdu pyšná.

Podařilo se jí to, co se žádné ženě před ní nepovedlo, a to i když počítáme manželku Jiřího Langmajera (51). Žádná s ním nic nesvedla, populární umělec si žil svobodně a nezávisle jako voda v horské říčce.

Také vás může zajímat ...

Pak přišla charismatická Adéla, a i když to není osmnáctiletá dlouhonohá blondýna, ale zralá žena, nepolapitelný „Langoš“ roztál jako máslo na rozpálené plotně. Jeho známí prorokovali, že vztah nevydrží ani do švestek, a hodně se spletli.

Ti dva to spolu „táhnou“ sedmým rokem. Nedávno, když dvojici sledovali bulvární novináři, byli nuceni konstatovat, že zatímco Adéla vesele pobíhá po nákupech, její partner dře na zahradě. Jiří, oblečen do bílého tílka a světle modrých trenýrek, hrabal ostošest.

Dříve běhal za dívkami, dnes pobíhá po Adélině zahradě s hráběmi. Opravdu ho to tak baví, anebo mu to rozkázala partnerka? Je to rozumné? Neexistuje náhodou riziko, že herec hodí hrábě do kopřiv a vrhne se do nebezpečného víru velkoměsta? Každý přece ví, že sedmý rok vztahu je kritický! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...