Agáta Prachařová: Brosí si zuby na nového chlapa?

V ýlet do Izraele jí očividně prospěl. Agáta Prachařová (34) se ještě před časem hroutila a nevěděla, co se sebou. Mohla za to manželská krize s hercem Jakubem Prachařem (35), která však stále trvá.

Agáta už se ale z nejhoršího nejspíš dostala, v Izraeli tráví čas s dětmi Kryšpínem (7) a Miou (1) a věčně si jen užívají na pláži.Občas si Prachařová zajde někam i sama, protože děti jí hlídá maminka Veronika Žilková (57).

Také vás může zajímat ...

Proč to všechno?

Agáta tak měla dost času na to, všechno si v hlavě probrat a urovnat. Už se prý netrápí tolik jako na začátku a cítí na sobě jakýsi pokrok k lepšímu.

To ostatně můžeme vidět i na jejích sociálních sítích. Poslední dobou Agáta na své sociální sítě přidává celkem svůdné fotografie. Na většině z nich je v plavkách a vystavuje své poprsí a taky dlouhé nohy.

V minulosti měla sociální sítě především z pracovních důvodů a příliš soukromých fotek tam nepřidávala. Chce snad Jakuba svou opálenou postavou provokovat? Možná mu chce ukázat, o co přišel, ale na druhou stranu, Prachař přece není jediný muž, který Agátu na sociálních sítích sleduje. Spekuluje se, že Prachařová si chce nabrnknout někoho nového.

Prý by zapomněla na probíhající krizi a nový muž by jí prý mohl dát i nový směr.

Nicméně takhle se Agáta začala chovat až poté, co zjistila, že si Prachař nechal udělat nové tetování.

Naznačil jí konec

Dalo by se říct, že jeho význam by mohl být takový skrytý vzkaz pro Agátu. Jakub si totiž nechal vytetovat slovo „cesta“, což pravděpodobně symbolizuje, že se herec posunul v životě dál a že se nehodlá vracet.To Agátu přece jen zasáhlo, proto musela začít jednat, aby mu dokázala, že se také posunula dál.

Porušila dohodu

Nechtěla být za tu zničenou, proto začala dělat naschvály. Nejenže přidává odvážné fotky, dokonce už odtajnila i jejich společnou dceru Miu.A to se přitom s Prachařem dohodli, že její fotky nebudou nikde zveřejňovat. Nicméně to je teď už minulostí a všichni vědí, jak jejich společná dcerka vypadá.

Prachaře to údajně dost rozčílilo, protože nechtěl, aby se jeho dcera objevovala na sociálních sítích.

Tímto krokem si Agáta možná definitivně podrazila nohy. Vypadá to ale, že ji to nijak netrápí, a proslýchá se, že si v Izraeli už i několikrát zaflirtovala. Definitivnímu konci se tedy manželský pár pravděpodobně nevyhne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...