Aleš Cibulka: RÝPL SI DO JIŘINKY?

Úcta k herecké legendě

Nedávno jsme vás informovali, že se JIŘINA BOHDALOVÁ (86) nechala oklamat bankéřem, který jí prodal padělané obrazy. A teď je prý herečka, která je známá šetřivou povahou a tím, že zvažuje, do čeho investuje, mnohým pro smích.

BAVÍ SE NA JEJÍ KONTO

To napadlo některé diskutéry na sociálních sítích, kteří reagovali na pořad ALEŠE CIBULKY (40) Roztoč to!, jenž běží na TV Barrandov. Mnozí si totiž myslí, jestli si Aleš nerýpl právě do Bohdalové. Když totiž jeden ze soutěžících roztáčel kolo, tak se ho moderátor zeptal, co by s případnou finanční výhrou udělal.

Soutěžící ho ihned konfrontoval stejným dotazem a Aleš bez zaváhání odpověděl, že by to dal na umění. A právě tím měl podle některých mířit na Bohdalku.

Také vás může zajímat ...

Že by byl ale moderátor, který je známý svým kladným vztahem zejména k legendárním herečkám, takhle netaktní, to se nám nezdá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...