Alice Bendová: Strachy bez sebe!

Tuhle kočku v plavkách už viděl nejspíš každý, neboť předvádět se spoře oděná patří k jejím koníčkům. Vypadá fantasticky a náročné mužské oči vždy spolehlivě potěší.

Snímky jsou skoro pokaždé pořízeny u moře, krásná Alice mává z bazénů poblíž luxusních hotelů, houpe se na vlnách či zdraví oddané obdivovatele z paluby lodí. Jako bájná bohyně Afrodita se vynořuje z mořské pěny, a nyní ji to kupodivu trochu děsí.

Také vás může zajímat ...

S partnerem Michalem Topolem (33) si pořídili nemovitost na ostrově Tenerife, od té doby jsou plavky hereččiným hlavním oděvem. Postupem času jí to začalo vrtat hlavou. „Normálně jsem se i já začala mazat padesátkou.

Nechci vypadat úplně jako škvarek a upřímně se i bojím o zdraví,“ přiznává vylekaně s tím, že na mořské pláži už tolik času raději netráví. „Přes léto se tady chodí na sluníčko až odpoledne, třeba kolem čtvrté, a jsme tam až do večera,“ ujišťuje s tím, že ji stále častěji přepadá strach z rakoviny kůže a je si vědoma toho, že přemíra opalování zdraví zrovna neprospívá.

Možná by si měla přes plavky občas přehodit šatičky, ale to by pak její fotografie nebyly tak svůdné. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama