Andrea Růžičková: Manžel ji nechal na holičkách?

Herečka Andrea Růžičková (34) se tak těšila na to, až bude na vlastní kůži prožívat roli maminky. Až bude mít v náručí toho malého milovaného tvorečka, který pro ni bude středobodem světa. Dokáže kvůli němu upozadit kariéru i své koníčky a bude žít jen pro něho.

To se jí splnilo se synkem Tobiášem (1), kterého porodila svému manželovi, hudebníkovi kapel Republic of Two a Piano Mikolášovi Růžičkovi (38), loni v létě. Ovšem nyní zjišťuje, to zdaleka tak sladký sen není.

Také vás může zajímat ...

Štěstí a radost z děťátka, které by za nic na světě nevyměnila, vyvažuje nepopsatelné vyčerpání, kvůli němuž je na pokraji svých sil. Jestli si Andrea myslela, že je péče o miminko v prvních měsících, kdy jen poplakávalo v postýlce, náročné, nebylo to nic proti tomu, co zažívá nyní s batoletem, které neustále někam leze a zkoumá vše kolem sebe.

Nejenom že se Andrea v noci nevyspí, navíc kvůli neposednému dítku nemá čas se ani najíst. To jasně hlásají její výkřiky na internetu. „Jsem unavená, nevyspalá, vysátá. Stále v jednom kole, v bytovém bordelíčku.

Šlapeme na kostičky, vláčky, autíčka a jsem stále, ale stále hladová,“ volá o pomoc. Bylo zřejmé, že tohle psala z posledních sil a hned potom padla únavou. Skoro by se mohlo zdát, jakoby snad byla osamělou matkou samoživitelkou a neměla po boku muže, ktreý jí s péčí o ratolest pomůže.

Je snad Mikoláš Růžička otcem na baterky? Je snad Andrea na všechno sama? Podle slov herečky tomu tak ale nejspíš není. O svém manželovi vždy mluvila jako o přístavu bezpečí a pěje na něj ódy. „Je doslova boží člověk.

Pokud existuje karma, tak je to někdo z minulého živta, s kým už jsem žila. Máme k sobě velmi blízko. Strašně moc věcí si vůbec nemusíme vysvětlovat a to naše bytí nás tak nesmírně baví,“ nechala se slyšet.

Pravdou ale je, že toto zaznělo ještě v době, kdy byli bezdětní. Užívat si lásku v páru je ale něco jiného, než když je mezi partnery křičící nemluvně, které vyžaduje neustálou pozornost. Zalekl se snad Růžička nekonečné vyčerpávající honičky kolem dítka, a z otcovských povinností tak torchu utíká? Tomu nevěříme.

Možná i tady platí, že dva jsou na jedno dítě málo. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama