Andrea Verešová: Z diet se jí dělá zle

Co by za takovou postavu, jako má modelka Andrea Verešová (36), jiné dámy daly! Navíc ji ráda ukazuje, aby ohromila muže a rozčilila ženy. Nedávno si s dětmi Vanessou (9) a Danielem Tobiášem (8) užívala vodních radovánek v Nízkých Tatrách.

Všichni okouzleně zírali! Zajímavé je, že když se krásky zeptáte, co pro štíhlou linii dělá, odpoví, že je celý život velkým odpůrcem diet. Občas si dokonce dopřeje i tiramisu nebo babiččiny švestkové knedlíky s mákem.

Také vás může zajímat ...

Svým pekařským uměním se často chlubí na sociální síti a do příprav pokrmů nezapomene zapojit ratolesti. Nicméně přiznává, že skvostnou postavu nemá díky švestkovým knedlíkům, ale vzhledem k tomu, že ráda cvičí i tančí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...