Anna K.: Chudinka! V obklíčení rakovinou

Tohle si osudem těžce zkoušená zpěvačka Anna K. (50) nezasloužila. Strašlivá nemoc pronásleduje jako nějaké děsivé prokletí bohužel nejen ji, ale i její blízké.

Poté, co se jí jako zázrakem podařilo překonat rakovinu prsu, musela přihlížet tomu, jak ji tato nebezpečná choroba připravovala o jednoho blízkého za druhým. Zemřela matka jejího přítele, která pro ni byla něco jako druhá máma, pak onemocněl zpěvaččin otec, poté zemřela jedna kamarádka, potom druhá.

Všichni na rakovinu. Anna K. musí být psychicky nesmírně silná, když tolik utrpení kolem sebe dokázala zvládnout bez větší duševní újmy. A ukazuje se, že je ještě silnější, než jsme si původně mysleli. Pochopila totiž, že proti tak nesmírnému trápení je třeba aktivně bojovat: energií, optimismem, humorem a – v neposlední řadě také pohybem, tedy tancem.

Takže nabídka z televizního pořadu StarDance přišla v pravou chvíli. Úsměvné je, že zpěvačka nemá s tancem žádnou zkušenost, nechodila dokonce ani do tanečních. Tréninky jsou pro ni vysilující, ale naplňují ji radostí a dobrou náladou.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...