Anna Slováčková: Nesnesitelná bolest

Je jí sice teprve dvaadvacet let, ale už teď trpí obrovskými bolestmi zad. ANNA SLOVÁČKOVÁ (22) má tak celá záda oblepená náplastmi proti bolesti. Jenže jí to příliš nepomáhá.

Trápení, které jí nedává spát

Také vás může zajímat ...

Občas chodí i k masérce, která jí dočasně od bolesti pomůže, ale pokud nezačne bolest skutečně řešit, jednoho dne se třeba nebude moct ani postavit na nohy.

Teď by potřebovala dovolenou jako sůl, jenže tu už má za sebou. Strávila s bratrem FELIXEM (34) a otcem FELIXEM SLOVÁČKEM (75) pár dní u moře v Turecku a má před sebou jen samé povinnosti. A bohužel nejen pěvecké, ale i taneční.

Otázka je, zda-li se vůbec bude moci intenzivněji hýbat. Jestliže bolest zad neustoupí, bude muset alespoň část divadelní sezony přerušit. A to by byla škoda. Její slibně nastartované kariéře by to jistě hodně uškodilo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...