Anna Slováčková: Zhroucená kvůli mámě

Být dítětem slavných rodičů nemusí být žádný med. Jako příklad nám poslouží mladičká Anna Slováčková. Za to, co vyvádějí její rodiče, nemůže ani za mák, přitom jí to značně komplikuje život.

Kvůli nejnovějším událostem spojeným se skandálním chováním její matka Dády Patrasové (62) se neštastná Anička zhroutila. Dáda měla během vánočních svátků autonehodu, kdy nadýchala 2,5 promile alkoholu, což dávají lidé patřičně „sežrat“ i nebohé Aničce.

Také vás může zajímat ...

Jako by snad dcera zodpovídala za svou dvaašedesátiletou matku! Na jedovaté poznámky posměváčků odpověděla tím způsobem, že se od všeho distancovala, a to slovy: „Vypínám sociální sítě. Nemám na to žaludek.

Kéž je vám všem dobře. Dobrou noc.“ Začátkem nového roku se Anna ovšem, jak velí dobrý mrav, pokusila popřát fanouškům zdraví a štěstí. „Na světě není nic důležitějšího, než je vaše rodina a vaši přátelé,“ podotkla osudem těžce zkoušená blondýnka.

„Dáme ňáký pivka s Dádou?“ reagoval vzápětí někdo, kdo si patrně připadal neuvěřitelně vtipný. „Bylo to nutné?“ odpověděla smutně Anička. A smutek je namístě. Zatímco jiní slavní rodiče vyšlapávají potomkům cestičky, ti její myslí jen na své zájmy, nijak zvlášť ušlechtilé.

Neměli by se nad sebou zamyslet? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...