Antonia Banderase chodila manželka kontrolovat, když natáčel milostné scény!

Třikrát rozvedená hollywoodská herečka se jeho rodičům nelíbila!

Když si španělský krasavec Antonio Banderas (58) bral americkou herečku Melanii Griffith (61), dost lidí se tomu divilo. Přesto jim manželství vydrželo pěknou řádku let.

V době, kdy se Melanie Griffith (61) seznámila s Antoniem Banderasem (58), měla za sebou už dost rušný život. Rodiče se rozvedli, když jí byly čtyři roky a ona žila s matkou. Už v době dospívání začala pracovat jako modelka a díky tomu se dostala i k filmu. Do svého prvního manžela se zamilovala už ve čtrnácti, ale pro jistotu si herec Don Johnson (69) počkal, až bude Melanii osmnáct.

Také vás může zajímat ...

Manželství se ovšem rozpadlo už po roce. Melanie si získala pověst dívky, která svádí o poznání starší muže a obráží hollywoodské večírky. Pokusila se napravit svou pověst a zaměřila se na televizi. Tam potkala svého druhého manžela Stevena Bauera. Ten jí donutil omezit konzumaci alkoholu a pomohl jí v kariéře, ale ani tohle manželství se nesetkalo s úspěchem.

Zlomené srdce léčila Melanie těmi nejméně vhodnými prostředky: kokainem a alkoholem. Když to přestala zvládat, dobrovolně nastoupila na léčení.

Později se ukázalo, že stará láska nerezaví a tak se vrátila ke svému prvnímu manželovi Donu Johnsonovi a vzala si ho podruhé, tentokrát na sedm let.

Skandál v hotelu

Antonio a Melanie se potkali při natáčení komedie Jedna navíc. Začalo to mezi nimi jiskřit. On byl ovšem ženatý, ona vdaná. Zatímco pro Melanii třetí rozvod v pořadí nepředstavoval problém, Antoniova manželka ho svému muži pořádně osladila. Vyvolala skandál v hotelovém pokoji, kde rozbíjela nádobí, vyhrožovala a nadávala.

K rozvodu se nechala přesvědčit až tehdy, kdy od manžela dostala 300 tisíc dolarů za každý rok, který spolu strávili. Antonio se pak musel vyrovnat i s nesouhlasem rodičů, kterým se Melanie vůbec nelíbila. Vzali se v květnu 1996 v Londýně a ještě téhož roku se jim narodila dcera. Na to, že jejich vztah vydrží alespoň do konce tisíciletí, by si tenkrát vsadil málokdo.

Oba byli žárliví, Melanie dokonce natolik, že se vždycky „náhodně“ vyskytla ve studiu, když tam její manžel natáčel nějakou milostnou scénu. Nejvíc prý jí zneklidňovala Angelina Jolie (44). Navíc se Melanie nikdy pořádně nezbavila své závislosti na lécích a bojovala s ní téměř celou dobu, co žila s Antoniem. Po rozvodu španělský herec prohlásil, že to před sebou nikdy neskrývali.

„Mluvili jsme o její závislosti otevřeně, a to i před dětmi,“ konstatoval.

Nevěry a plastiky

Dlouho to vypadalo, že přes všechny překážky je herecké manželství pevné. Sem tam probleskly zprávy o Antoniových nevěrách nebo o nové závislosti Melanie, tentokrát na plastických operacích a úpravách. Osmnáct let byl nakonec docela rekord, vzhledem k tomu, jak rozdílné povahy oba měli. Rozvod v roce 2015 proběhl bez skandálů a oba zůstali přáteli, už kvůli jejich společné dceři.

A na rozdíl od mnoha jiných hollywoodských párů jeden druhého před novináři po rozchodu nepomlouval!

Kvůli své posedlosti vypadá mnohem starší!

Zatímco Melanie zůstala po rozvodu sama a podle svých slov si konečně užívala klidu a svobody, Antonio zalovil v podstatně mladších vodách. A také v úplně jiné branži než v herectví. Novou partnerku našel v holandské investiční poradkyni Nicole Kimpel (38). I kdyby je nedělil věkový rozdíl, vypadala by Nicole rozhodně lépe než Melanie.

Ta si kvůli své posedlosti v plastikách zničila obličej a působí nejméně o patnáct let starší, než ve skutečnosti je!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...