Artur Štaidl: Stále se velmi trápí

Od její hrozivé sebevraždy uběhlo už více než pět let, ale on se s tím stále nesrovnal. Jediný syn zpěvačky Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (22) o matce prý stále nechce vůbec nic slyšet, a dokonce jí nechodí ani na hrob.

Po její smrti se na delší čas uzavřel zcela do sebe a odmítal s kýmkoli komunikovat. Údajně to celé nedokázal zpracovat a pochopit, proč ho tu maminka nechala. Dodnes prý Artur o své matce příliš nemluví a spíš se tomuto tématu snaží všelijak vyhnout.

Také vás může zajímat ...

O své matce se nechce bavit ani s odstupem času

Ale jeho babička Svatava (79) se stále pokouší to odbourat a nevyhýbá se tomu, před Arturem o Ivetě občas mluvit. On na to ale příliš nereaguje a na matku se nikdy sám nezeptá. Svatava se tak údajně bojí, že se se smrtí své matky nikdy nebude schopný vyrovnat. Dokonce prý omezil i zpěv se svou kapelou. V jejích šlépejích jít nechce…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...