Báječná dýňová roláda

Suroviny:

3 vejce  1 šálek cukru krupice  2/3 šálku dýňového pyré  lžíce citronové šťávy  2/3 šálku hladké mouky  2 lžičky skořice  1 lžička muškátového oříšku, mletého zázvoru a vanilkového extraktu  1 šálek moučkového cukru  ¼ šálku másla  1 smetanový sýr

Také vás může zajímat ...

Postup: Předehřejeme si troubu na 165 stupňů. Připravíme si plech a vytřeme jej máslem. V míse našleháme vejce, dýňové pyré a citronovou šťávu. Smícháme mouku, skořici, muškátový oříšek a zázvor. Přidáme mokré ingredience a dobře promícháme. Těsto nalijeme na plech a pečeme 15 až 20 minut.

Pak ho vyndáme a položíme na utěrku. Tu i s těstem srolujeme. Připravíme si krém smícháním cukru, másla, smetanového sýru a vanilky. Rozbalíme srolované těsto a potřeme ho náplní. Poté jej opět srolujeme, tentokrát už bez utěrky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...