Ben Affleck je doma z odmašťovny

Americký oscarový herec Ben Affleck (44) ukončil protialkoholní léčbu a vrátil se k rodině, herečce Jennifer Garner (44), se kterou má dcery Violet (11), Seraphinu (8) a syna Samuela (5).

Je ovšem otázkou, zda nyní zavládne rodinná idyla, protože herecký pár oznámil už v roce 2015, že jejich manželství směřuje k rozvodu. Oba spolu nicméně stále žijí v rezidenci Pacific Palisades nad Los Angeles a vypadá to, že s rozvodem nespěchají a vycházejí spolu dobře.

Také vás může zajímat ...

Affleck se léčil z alkoholismu již v roce 2001, nějakou dobu zůstal čistý, v roce 2005 se s Jennifer oženil a natočil několik filmových hitů, např. ceněný snímek Argo o útěku skupiny Američanů z Íránu, který i sám režíroval. Zda to ovšem teď byla jeho poslední odvykačka, to ukáže až čas.

Podporu rodiny jistě potřebuje!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...