Benoniho manželství spěje ke krachu?

Býval to prý pořádný bohém, který trávil v hospodě prakticky všechen svůj volný čas. Teď se ale v tomto ohledu hodně zklidnil, k čemuž mu pomohla současný manželka Vladimíra Benoni (34), kterou si vzal před pěti lety.

Po svatbě obvykle nastává čas přemýšlet o dětech, kterým se Štěpán podle svých slov nebrání, nicméně ve svých plánech je údajně stále nemá. Nejspíš je to hlavně kvůli tomu, jak je pracovně zaneprázdněný, a když už má nějaký ten čas, tak ho věnuje zase jen sobě.

Také vás může zajímat ...

Pravidelně běhá, plave, cvičí v posilovně a také si rád zajde na ryby. To se pak hledá čas na manželku velmi těžko. Ta tak už delší dobu žije jeho život a tiše čeká, až si na ni najde ve svém nabytém programu nějakou tu minutku času.

Nejspíše věří, že se opět dokáže změnit. Tentokrát by to ale musel udělat pro ni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...