Bez čeho už Lucie vůbec nedokáže být?

Nadlouho asi poslední večírek si užila herečka a principálka Lucie Zedníčková (51) s několika hereckými kolegyněmi a přítelem, zvukařem Miroslavem Ollém (46), na akci dovozce chilského vína.

Sama nedá bez červeného ani ránu a pije ho, jak říká, ze zdravotních důvodů – trpí prý nízkým tlakem a chudokrevností. S konzumací přitom kupodivu začala v těhotenství, když čekala syna Mikuláše (22).

Také vás může zajímat ...

Porodník jí tehdy doporučil dvě deci denně, což si rozlévala do malých panáků, aby mohla doplňovat „hladinku“ celý den. „Jsem asi jediná, kdo má od lékaře doporučené pití vína. Zjistila jsem, že dobré víno nemusí stát majlant.

V řetězcích se dají sehnat velmi pitelná vína,“ libuje si herečka, která pro svého koníčka získala i partnera. Tak snad je Lucie dost zkušený piják, aby to neskončilo v léčebně!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...