Bez erotických pomůcek nedá Asterka ani ránu!

Herečka a sexy dračice Jitka Asterová (57) je známá svými lechtivými výstřelky a tak není divu, že s nadšením přijala moderování vernisáže erotické výstavy. Bývalá rozhlasová moderátorka erotického pořadu Sexy život se sice už delší dobu nechlubí a svými milostnými vztahy, ale bez nějaké té erotické pomůcky by se rozhodně neobešla!

„To mě určitě cizí není a myslím si, že když je člověk někde na cestách bez partnera a bydlí někde v lese na samotě, tak to bez těch pomůcek ani nejde. Lepší než někde nahánět instalatéra pod záminkou prasklé vody,“ dodala se smíchem Jitka. Mohla by časem změnit názor a vyzkoušet třeba i pouta nebo bičík?

A co taková divočina jako jsou sexy erotické oblečky? Já sama o sobě jsem dost kontroverzní, to ke mně patří, ale takovým erotickým oblečkům se mi chce spíš smát. Mám ráda svoji představivost,“ vyjádřila se k proběhlé akci. Měl by se současný přítel začít bát?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...