Bolek Polívka: Další milenka na obzoru?

Žena je daleko tak má Bolek pré

Herec BOLEK POLÍVKA (68) je proslulý svou velkou slabostí pro krásné a hlavně mladší ženy, které k němu obdivně vzhlížejí. A právě s takovou byl nedávno viděn ve společnosti. A ne poprvé! Herec a komik si s HÁTOU HLAVATOU (58) dává údajně schůzky pravidelně v kavárnách a nedávno mu Hlavatá dělala garde na premiéře filmu Milada.

Partnerku nezná

Také vás může zajímat ...

Hlavatá se pohybuje v uměleckých kruzích a zná se dobře i s Bolkovou dcerou, herečkou ANNOU POLÍVKOVOU (38), a s jeho první ženou CHANTAL POULLAIN (61). „Je to můj velký kama rád. Známe se už od mých 17 let,“ bránila se, když byla na vztah s Polívkou dotázána.

Na sociálních sítích to ale vypadá jinak a její známí si z ní pod společnou fotkou s hercem utahují: „Už zase?“ Hlavatá si ale stojí za svým, že se s Polívkou, když je pracovně v Praze, stýká proto, že herec v Praze nikoho nemá. Jeho partnerku MARCELU ČERNOU (45) ale nezná.

Vyplní se Bolkova slova který o Marcele, kterou si nevzal, mluví jako o své budoucí bývalé ženě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...