Bolek Polívka: Další milenka na obzoru?

Žena je daleko tak má Bolek pré

Herec BOLEK POLÍVKA (68) je proslulý svou velkou slabostí pro krásné a hlavně mladší ženy, které k němu obdivně vzhlížejí. A právě s takovou byl nedávno viděn ve společnosti. A ne poprvé! Herec a komik si s HÁTOU HLAVATOU (58) dává údajně schůzky pravidelně v kavárnách a nedávno mu Hlavatá dělala garde na premiéře filmu Milada.

Partnerku nezná

Hlavatá se pohybuje v uměleckých kruzích a zná se dobře i s Bolkovou dcerou, herečkou ANNOU POLÍVKOVOU (38), a s jeho první ženou CHANTAL POULLAIN (61). „Je to můj velký kama rád. Známe se už od mých 17 let,“ bránila se, když byla na vztah s Polívkou dotázána.

Na sociálních sítích to ale vypadá jinak a její známí si z ní pod společnou fotkou s hercem utahují: „Už zase?“ Hlavatá si ale stojí za svým, že se s Polívkou, když je pracovně v Praze, stýká proto, že herec v Praze nikoho nemá. Jeho partnerku MARCELU ČERNOU (45) ale nezná.

Také vás může zajímat ...

Vyplní se Bolkova slova který o Marcele, kterou si nevzal, mluví jako o své budoucí bývalé ženě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...