Bolek Polívka: Má snad nouzi o peníze?

Má už práce plné zuby? Nedávno se BOLEK POLÍVKA (69) prý nechal slyšet, že nadobro skoncoval s televizními seriály. Proč? Údajně kvůli podlomenému zdraví! Ale může si to dovolit?

Na seriály už se necítí

Také vás může zajímat ...

Jak je známo, před dvěma lety herec prodělal velmi závažné onemocnění.Lymská borelióza lidské tělo trvale poškodí. Ačkoli ji lze vyléčit, následky zůstávají po celý život. V Polívkově případě se jedná o velkou únavu a rychlém vyčerpání. Proto už se nehrne do seriálu, kde je tempo natáčení vražedné.Nedokázal by prý vstát brzy ráno a chodit spát pozdě večer.

Potřebuje odpočívat, a navíc je, co se týče rolí mnohem vybíravější než dřív. I když si to údajně podle svých slov nemůže dovolit. Kvůli čemu? Proslýchá se, že stále trpí nedostatkem peněz.Sám přiznává, že se za penězi nikdy zvlášť nehnal a že spíš peníze se hnaly za ním, ale s humorem jemu vlastním také dodává, že ještě nikdy ho nedokázaly dohnat…

Kam mizí?

Poté, co zkrachoval jeho rozsáhlý a vyhlášený statek, se prý potácí v menší finanční tísni.Musí otočit každou korunu, ale nelze se divit. Jeho červená čísla se pohybují ve vysokých cifrách. Sice už údajně splatil dluh ve výši 39 milionů korun, který měl kvůli farmě v Olšanech, a jeho divadelní společnost loni utržila dvacet devět milionů korun, ale přesto prý stále nemá téměř nic.

Tak v čem je chyba?

Kam ty jeho vydřené peníze skutečně mizí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...