Boudová chřestila šperky za miliony

Přestože je na světě už půl století a porodila dva syny, udržuje si herečka Nela Boudová (50) vzhled svůdnice, a tak po ni sáhl jistý producent šperků, aby propagovala jeho výrobky a stala se vyslancem značky.

Také vás může zajímat ...

Nafotila v ateliéru Lenky Hatašové (48) kolekci prstýnků z bílého zlata, briliantů a polodrahokamů, jednu chvíli na sobě měla skvosty v hodnotě 6 milionů Kč a tvářila se zasněně. „Nemůžu zatím více prozradit, ale ty šperky nejsou moje. Kde bych na ně vzala?“ smála se herečka. No, kdoví, momentálně Nela hraje v seriálu Modrý kód a v nové sérii Kadeřnictví, tak snad bude při penězích?

Její manžel, podnikatel Saša (44), za kterého je vdaná už skoro rok a půl, nevypadá jako chudák a mohl by se plácnout přes kapsu, když už je jeho Nela tou vyslankyní…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...