Bude mít kvůli milenci peklo?

Odjela do Izraele za novou láskou?

Odletěla surfovat, nebo za tajným milencem? AGÁTA HANYCHOVÁ (34) září štěstím. Nespokojený je však její manžel. Co se mu tentokrát nelíbí?

Před pár dny si sbalila kufry a se svými fanoušky sdílela radost z toho, že zase letí do Izraele trénovat surfování. Zda však Agáta Prachařová (34) skutečně odletěla jen kvůli sportu, je velkou otázkou.

Také vás může zajímat ...

Spíše je to dost nepravděpodobné. Hlavně proto, že odletěla bez svých milovaných dětí, které by klidně mohla hlídat Agátina matka Veronika Žilková (58).

Nabízí se tak vysvětlení, že cestovala sama, aby se mohla věnovat nejen svému koníčku, ale i případné nové lásce. Tou nemá být nikdo jiný než její starý známý instuktor surfu, s nímž se nechala vidět v minulém roce hned několikrát.

Dokonce za ní přijel do Česka. Vyloučeno ale není ani to, že už si stihla najít jiného milence. Jak se totiž mezi jejími známými pro
slýchá, Agáta má v současnosti tolik nápadníků, že je ani nestíhá počítat. V Izraeli má mít minimálně dva.

Jedna láska za druhou?

Nelze si nevšimnout, že z fotek a videí, které bývalá modelka přidává na své sociální sítě, čiší čirá radost. A naschvál se nechává fotografovat a natáčet jen ona sama, ale nikdy neukáže toho, kdo je tam s ní.

To u ní bývá předzvěstí toho, že se opět zamilovala, ale nechce se hned o svou radost dělit s celým světem. Kdo z toho ale určitě nemá radost, je stále ještě její manžel Jakub Prachař (36).

Podle všeho se mu nelíbí, že Agáta často nechává děti samotné a snaží se si najít chlapa stůj co stůj. Vždyť jen od začátku roku se stihla s jedním rozejít. A nyní odjela do Izraele, aby si tam zřejmě našla jiného. Agáta rozhodně nezahálí, přesto své děti rozhodně nezanedbává. Jen si chce i užívat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...