Bude znovu maminkou

Těhotenství se jí podařilo tajit neskutečných osm měsíců. Hvězda muzikálu Rebelové Zuzana Norisová (41) je podruhé těhotná.

Miminko čeká s partnerem Ondrejem Kovaľem (41) a jejich společné dceři Julii (7) tak přibude sourozenec. Proč ale Zuzana všechno tak dlouho tajila?

Také vás může zajímat ...

Údajně nechtěla, aby byl její požehnaný stav veřejně rozebírán, k čemuž jí pomohla i koronavirová situace. Vše se jí tak dařilo krásně držet pod pokličkou.

Pak ale přijala pozvání do pořadu Miluji Slovensko a tam se její těhotenské bříško už nedalo přehlédnout. Ani sama Zuzana se nakonec nesnažila ho skrývat, protože by to bylo zbytečné.

Porodit by měla v lednu, což je měsíc i jejích narozenin a pár týdnů nato bude její prvorozené dceři osm let. Co na tuto novinu řekla její starší sestra, hvězda seriálu Policie Modrava, Soňa Norisová (47)? Ta má zatím jen jednoho syna a své mladší sestře asi jen tiše závidí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama