Časopis MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA pomáhá nemocným dětem

Pomoc pro Bedříška

Týdeník Moje šťastná hvězda se stal partnerem nadačního fondu Šťastná hvězda, který zajišťuje především materiální pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým. Osudy vážně nemocných dětí a mladistvých i nelehká situace jejich rodin nejsou redakci časopisu ani celému vydavatelství RF Hobby lhostejné, a proto se rozhodly zapojit do jejich podpory.

Každý prodaný výtisk časopisu Moje šťastná hvězda tak přispěje v jednotlivých měsících roku 2017 na potřeby jednoho konkrétního dětského pacienta se složitými zdravotními diagnózami. A jak dodává ředitelka marketingu Alexandra Krausová: „V červnu naše pomoc směřuje k téměř šestiletému Bedříškovi Svobodovi, který trpí spastickou diparézou.

Budeme rádi, pokud i naše podpora pomůže Bedříškovi co nejdříve absolvovat potřebnou operaci Ulzibat a následnou měsíční rehabilitaci na klinice AXON Praha. V dalším měsíci podpoříme Maxe, statečného bojovníka se zákeřnou leukemií.“ Věříme, že společně s našimi čtenáři časopisu Moje šťastná hvězda a s nadačním fondem Šťastná hvězda těmto i dalším dětem usnadníme návrat do běžného života.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...