CC krémy

CC krém pod lupou

Možná stále váháte, jestli si máte pořídit CC krém. Tak se pojďme podívat, co všechno dokáže. CC krém se používá jako doplňující péče k dennímu krému. Je lehčí a poradí si i s barevnými nedokonalostmi.

Pokud je tón vaší pleti nejednotný, CC krém by ve vaší každodenní péči o pleť neměl chybět. Nepočítejte ale s dokonalým krytím jako při použití make-upu, k tomu neslouží. Nemusíte mít ani strach o výsledný barevný tón – výsledek je jen lehce nahnědlý a především rovnoměrný.

Také vás může zajímat ...

Pro koho je CC krém vhodný CC krém vyhovuje všem druhů pleti. Ideální je zvláště pro tu zralou, protože na rozdíl od make-upu nezůstává zachycený ve vráskách a kožních rýhách, naopak díky kyselině hyaluronové pomáhá k jejich redukci.

Nedráždí oční okolí, pro sjednocení tónu pleti ho st ačí nanést po použití očního krému nebo séra. Vzhledem k tomu, že je CC krém je lehčí než klasický denní krém, vstřebává se o něco rychleji nebo srovnatelně dlouho.

Jak to funguje? CC krém obsahuje zapouzdřené pigmentové peletky se směsí barviva. To se uvolňuje až při roztírání krému na pokožku, při kterém peletky popraskají, vytvoří barevný tón a nezanechávají na pleti z´žádné zbytky.

Díky tomu je jeho odstín přirozenější a rovnoměrnější. Odstín můžete částečně regulovat i intenzitou roztírání krému – čím víc roztíráte, tím má krém tmavší odstín. Neřiďte se tedy zdánlivým odstínem viditelným v lahvičce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...