Čeká ji doma rozvodové peklo?

Zpěvačce Lucii Vondráčkové (39) se krátí poslední dny v kanadském Montrealu. Prožila tady skoro deset let. Kanada pro ni tehdy byla místem, kde chtěla začít úplně znovu. Pomalu skončit se zpíváním, být slavnou herečkou, věrnou manželkou a hlavně matkou.

Herectví se jí moc nezdařilo, ne že by neměla talent, ale skoro všechny její filmy jsou spíš propadáky, nikdo na ně nechodí.

Také vás může zajímat ...

Manželství nakonec nevyšlo vůbec. Její muž, hokejista Tomáš Plekanec (36) se s ní bude v Čechách rozvádět, když si aktuálně s milenkou užívá atraktivních výletů po světě. A tak Lucka balí kufry a točí si na mobil, kde jako rodina žili, kde ztratil syn balónek, kde jezdili na kole.

Návrat přes půl planety nebude bezbolestný. Z herectví musí přejít zase k muzice (což je asi správně), ale hlavně ji čeká rozvodový soud. Nebude chtít Tomáš syny do střídavé péče? Jaké soud přizná jí a dětem alimenty z jeho tři čtvrtě miliardy? Vrací se zpátky, ale rozhodně neříká, že ráda.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...