Čeká ji konec kariéry?

Věrní fanoušci nekonečného seriálu Ulice si zcela jistě všimli, že se Světlana Nyklová, kterou hraje Tereza Bebarová (43), objevuje na obrazovce stále méně. Tvůrci přesunuli hereččinu postavu chytře do Málkova, kde čerpá síly.

Skutečným důvodem, proč se k tomuto zvláštnímu kroku odhodlali, je Bebarové druhé těhotenství. Dalšího potomka si herečka velmi přála a scenáristy na to připravovala, což není v branži úplně obvyklé. Nechtěla prý ale přidělávat svým kolegům práci navíc a nepříjemné starosti.

Také vás může zajímat ...

Vzhledem k tomu, že je těhotenství na Bebarové už dost vidět, kostyméři mají plné ruce práce, aby bříško co nejlépe zamaskovali. Herečka tak na sobě mívá spoustu vrstev oblečení, nenatáčí se z profilu, zakládá si ruce přes břicho nebo jí kamera zabírá jen pod prsa.

Jestli se Světlana do Ulice vrátí a kdy by to mělo být, vůbec Bebarová netuší. Stejně jako v prvním těhotenství nechává všemu volný průběh. Záleží prý také hodně na tom, jak moc bude divákům její role chybět.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...