Čeká ji těžké loučení s Ordinací?

Taková sláva to byla, když se nám ti mladí brali! Svoji v seriálu, svoji i v životě, jak dojemné… Ovšem realita je drsná. Nestíhají. Stojí před rozhodnutím, zda spolu točit dál.

Rodinný život zdá se není nic pro Patrika Děrgela (31). Většinu svého času tráví v práci. Kromě Ordinace v růžové zahradě 2 účinkuje v jedenácti divadelních představeních, a když už by měl trochu času na svou ženu Markétu (33) a synka Vavřince (4), radši si prý užívá koníčků.

Také vás může zajímat ...

Mladá herečka je tak na všechno sama, a snad i proto utíká k práci, kde se cítí být potřebná a úspěšná.

Problém je ale v tom, že má doma malé dítě, které více než cokoli jiného potřebuje mít u sebe svou mámu. Markéta neví, kam dřív skočit, a vůbec se jí nedaří skloubit roli mámy s prací. Situace je už natolik závažná, že si své pochybení uvědomuje i sama herečka. „Zrovna včera jsem říkala, že jsem ta nejhorší maminka na světě!“ přiznala se s tím, že má o své mateřské roli velké pochybnosti.

Snaží se prý dělat všechno dobře, ale někdy je to podle Markéty hrozně těžké.

Výčitky si údajně nejednou vyslechla brunetka také od svých rodičů a blízkých. Ti si pochopitelně všimli, že víc času tráví v práci než se svým synem, a vůbec se jim to nelíbí. Tlačí snad na ni, aby s prací v Ordinaci sekla? Markétě jistě není ani trochu příjemné, pokud členové rodiny říkají, že svou roli matky nezvládá a syna tak trochu zanedbává.

V poslední době tak prý hodně mluví o tom, že by to chtěla změnit. Podle našich informací ze zákulisí televize Nova o svých problémech měla herečka mluvit i s tvůrci seriálu. Je tak klidně možné, že se chystá konec doktorky Táni. Unese pak ale mladá rodina zásah do rozpočtu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...