Čelí drsné kritice ve Tváři!

Ačkoli se na účinková ní v Tváři Jitka Schneiderová (45) velmi těšila, nyní pro ni představuje doslova peklo. Pro to, aby byla úspěšná a její proměny dotažené do konce, dělá prý maximum, přesto musí čelit drsné kritice od svých fanoušků a diváků show.

Také vás může zajímat ...

Ti si rozhodně neberou žádné servítky a herečce s ohnivou hřívou dávají pořádně zabrat. „Děs a hrůza… tanec nic moc a zpěv naprostá tragédie,“ napsal jeden z diváků a další se hned přidal s tím, že alespoň tentokrát, kdy herečka předváděla Jirku Korna (69), nemuseli poslouchat její otřesnou angličtinu.

Sama Schneiderová to zatím sice nepřiznala, ale zdá se, že se během natáčení úspěšné show neskutečně trápí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...