Česnek je mocný vymítač nemocí

Je skvělou ochranou proti chřipkám, virózám, střevním parazitům, ale také proti rakovině. Stačí stroužek denně a vetřelec se ve vašem těle na dlouho neusadí.

Má opravdu výjimečně silné protiinfekční účinky, snižuje hladinu krevního cukru a krevní tlak.
Pokud jej budete pravidelně užívat, ochráníte své srdce, budete se cítit lépe, svěže a mladší. A nejspíš také zhubnete, protože podporuje činnost střev.

Také vás může zajímat ...

Co s vůní česneku?

Postačí jej zapít mlékem nebo potřít medem.Není dobré jej příliš tepelně upravovat. Česnek tak ztrácí mnoho ze svých jedinečných účinků. Proto jej dávejte do jídla vždy až na konec. Mnozí lidé česnek špatně snášejí, mají po něm zažívací problémy. Pokud mezi tyto lidi patříte, pak zkuste konzumovat česnek starší, leč dobře skladovaný.Jeho účinky nebudou tak agresivní.

A pokud i tak bude pro vás zátěží, vyřízněte jeho zelenou část.

Začněte ho jíst hned

Čas studených mlh, deštivých dní a lezavého počasí je tady, a pokud nechcete promarodit týdny, máme pro vás lék, který vás udrží na nohou celý podzim i zimu! Tím je česnek! Jeho účinky jsou zázračné! Ne nadarmo si naši předkové nosili po kapsách jeho stroužky a občas si jeden snědli. Česnek obsahuje až čtyři stovky léčivých látek a ve všech kulturách byl považován za přírodní antibiotikum.

Pokud ho od září do března zařadíte čtyřikrát týdně do svého jídelníčku, vyhnete se mnoha nemocem.Pomáhá také snižovat tvorbu látek zvaných nitrosamini poškozující naše buňky, které nejčastěji vznikají při konzumaci uzenin a šunek a dalšího nezdravého jídla. .

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama