Chantal Poullain: Stala se obětí sprostého podvodu

Nejspíš, kdyby Chantal Poullain (61) tušila, v co nevinné focení v prostorách jedné kliniky způsobí, nikdy by se k tomu nepropůjčila. Kvůli podpoře charitativní akce dokonce souhlasila se zveřejněním těchto fotografií.

Také vás může zajímat ...

Netrvalo však dlouho a snímky se objevily na stránkách módního časopisu v podobě reklamy, která budila dojem, že herečka je plastikami doslova posedlá a klinika je jejím druhým domovem. Největším problémem však bylo, že celá tato kampaň proběhla bez vědomí a souhlasu Chantal.

„Opravdu se ke mně chovali bez respektu, takhle jsme nebyli domluveni!“ uvedla exmanželka Bolka Polívky (68) s tím, že se jí nikdo ani neomluvil. Není divu, že spor skončil u soudu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...