Chce ho jen pro sebe, nic mu nedovolí!

Zarytého starého mládence Hugha Granta (59) hodně změnil vztah se švédskou televizní producentkou Annou Eberstein (41), s níž se před dvěma lety oženil.

Po boku své vyvolené se ale pořád lituje a trápí ho, že byl dříve dost sobecký. „Žil jsem jako pitomec. Absolutně jsem se ve všem mýlil. Jak to, že jsem to neviděl?“ stěžuje si.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě si vůbec neuvědomuje, že takové myšlenky jsou velmi nebezpečné, a pokud to s ním takhle půjde dál, může propadnout depresi. Herec jako by se neuměl ani radovat a místo toho se jen trýzní výčitkami svědomí.

Pod tíhou těchto myšlenek prý dokonce ani nevidí, že má jeho manželka doma hlavní slovo. Proč si to nechá líbit? Jeho známý tvrdí, že herec hlavně nechce být sám. Vypadá to tedy, že Anna ho řídí. Navíc po něm chce, aby zpřetrhal i svá pouta z minulosti a byl jen s ní a dětmi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...