Chcete mít bílé zuby? Zkuste to přírodní cestou!

Která z nás by nechtěla mít krásný a bílý úsměv? Jestli chcete ušetřit nějakou tu tisícikorunu za bělení, můžete zkusit řešit vybělení přirozeným způsobem. .

Kurkumu smíte použít každý den!

Také vás může zajímat ...

Ano, tohle koření dokáže odstranit zažloutnutí zubů způsobené častou konzumací kávy, čaje nebo červeného vína. Má ještě další pozitivum – antibakteriální účinky. Výsledek bude sice vidět hned, ale nebude to o několik odstínů. Bude však přirozený a postupný. Čím častěji aplikaci zopakujete, tím bělejšího efektu docílíte.

Kartáček (lépe nový a měkký) ponořte navlhčený do sáčku s kořením a vyčistěte si s ním klasicky zuby. Zuby masírujte jemnými krouživými pohyby. Po pár minutách si vypláchněte ústa a znovu postup zopakujte. Nakonec si vyčistěte klasickou pastou.

Je třeba odstranit zbytky žlutého prášku z úst i zubů.

Zázračný kokosový olej

O skvělých účincích kokosového oleje jsme psali již vícekrát. Věděli jste ale, že si s jeho pomocí můžete i vybělit úsměv? Má hned několik skvělých vlastností. Kromě bělicích účinků umí předcházet vzniku zubního kazu, a ochrání vaše dásně proti zánětu či paradontóze. A váš dech? Bude krásně vonět po kokosu!

S kokosem snáze než s kurkumou

Jde v podstatě o nejjednodušší bělení v pohodlí domova. Kokosový olej se aplikuje na zuby po klasickém vyčištění zubů zubní pastou. Nejlepší je panenský lisovaný za studena. Před aplikací jej nechte rozpustit, aby byl v tekutém stavu. Pak si s ním vyčistěte zuby. Následně není potřeba ústa proplachovat.

Čím déle bude v dutině ústní působit, tím lépe pro vás, a tím se také jeho bělicí efekt znásobí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama