Čistíte svou pleť dobře?

Čištění pleti provádíme ráno a večer. Večerní je důležitější. V 1. fázi pleť odlíčíme odličovacím mlékem.

Tím se zbavíme nečistot rozpustných v tucích, nečistot z ovzduší a make -upu. Ve 2. fázi pleť ošetříme tonikem. To odstraní nečistoty rozpustné ve vodě, pleť osvěží a hydratuje. Nakonec naneseme noční krém. Na ranní čištění bude stačit pouze tonikum, které odstraní pot, pleť hydratuje a osvěží. Dvoufázovým čištěním bychom pleť zbytečně odmastili.

Potom naneseme denní krém a nalíčíme se.

Jaké přípravky používat?

Také vás může zajímat ...

Pleť bychom měli čistit pouze přípravky, které jsou určeny pro daný typ pleti. Jinými přípravky čistíme suchou a citlivou pleť, jiné jsou vhodné pro ošetření mastné pleti. Pamatujte si, že bez správného očištění nemá další péče o pleť smysl! K čištění jsou nejideálnější přípravky, které obsahují citrónovník.

Má antioxidační účinek, odstraňuje volné radikály, které jsou hlavní příčinou stárnutí.

Také chmel, který působí při stimulaci kožního metabolismu, rozmarýn a šalvěj mají antioxidační účinky a borovice pomáhá zvyšovat jemnost pleti..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...