Citrusová kúra na únavu

Únava čas od času postihne každého z nás. Obvykle se objevuje právě během podzimu, kdy je méně slunečního svitu. Zkuste náš tip.

Citrusy jsou nabité vitaminy a minerálními látkami, které denně potřebujeme pro správný chod organismu. Celkově posilují, povzbuzují, a navíc působí zásaditě. Proto sáhněte po nich, ať si doplníte výše uvedené. Budete se cítit více svěže.

Také vás může zajímat ...

Citrusový šejk

Připravíme si 1 pomeranč, citron, grapefruit, mandarinku a 3 dl vlažné vody. Veškeré ovoce odšťavníme a hotovou šťávu smícháme s vlažnou vodou. Vše po malých doušcích vypijeme.

Tento postup provádíme 3krát denně po dobu jednoho týdne. Budete se cítit fit a plní energie.

Čaj z citronové kůry

Potřebujeme litr vody, kůru, šťávu z jednoho citronu a 4 polévkové lžíce medu. Do vroucí vody přidáme slupky.

Chvíli povaříme a necháme mírně ochladit. Následně přidáme citronovou šťávu a med. Denně vypijeme jeden až dva šálky. Tento čaj má protizánětlivé účinky a posiluje imunitu. Také eliminuje velký zápach z úst a pomáhá vylučování toxinů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...