Černé uhlí vás dokonale pročistí

Víte, na co všechno se dá použít aktivní černé uhlí? Výrazně dokáže pomáhat i našemu zdraví. Skvěle umí na sebe navázat škodlivé látky a odvést je z těla ven.


Pozor ale – stejně tak umí na sebe navázat i živiny a léky. Neužívejte jej proto aspoň hodinu před a 2 hodiny po požití vašich léků, potravinových doplňků a výživné stravy. Jejich účinek by se totiž společně s uhlím výrazně snížil, vaše potravinové doplňky nebo léky by vyšly z těla ven téměř nevyužity.


Uhlí se dá tedy skvěle použít jako první pomoc při otravě jídlem, jako jsou houby a nebo při předávkování léky či drogami. Naváže na sebe až 60 % těchto látek ještě v žaludku a odvede je bezpečně z těla ven.


Začněte půst uhlím


Aktivní černé uhlí se využívalo a mnohdy používá dodnes při léčbě cholery, úplavice, ale také při nachlazení a viróze. Zlehčí průběh onemocnění a urychlí proces uzdravení. Lze jej také použít pro očistu těla při půstu. Začněte detoxikaci startovací dávkou uhlí a urychlíte odstranění toxických látek z těla.


Černé uhlí eliminuje nadbytečné plyny ve střevech a zbaví vás též plynatosti. Pravidelné užívání sníží hladinu cholesterolu, jednoduchého cukru, alkoholu a kouření. Potěšíte srdce, játra i mozek. Pomáhá při dně a snižuje hladinu kyseliny močové.


Budete krásnější?


Tuto zázračnou látku můžete využít i v kosmetice, například k bělení zubů. Jednou týdně si zubním kartáčkem a uhlím vyčistěte zuby a budete nadšeni, jak budou krásně bílé, dásně zdravé a dech svěží. Uhlí také zpomaluje všechny procesy stárnutí a své využití má i na pokožku a vlasy.


Šampon s černým uhlím zabírá na mastné vlasy, zklidní pokožku hlavy a dodá vlasům větší objem. Aktivní uhlí eliminuje výrazně také tělesný pach a nadměrné pocení. Deodoranty a antiperspiranty velmi často toto aktivní uhlí obsahují. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden