Jak si vybrat ideální náušnice

Jak si vybrat ideální náušnice

Dobře vybrané náušnice dokážou podtrhnout osobitost a styl každé ženy. Které budou nejvíc slušet vám? Ozdoby v uších nosili lidé už kolem roku 2500 př. n. l., z té doby pocházejí první archeologické nálezy.

Dnes máme k dispozici na výběr nesmírné množství druhů, typů i barev. Správně zvolené náušnice navíc dovedou obličej hezky zjemnit i omladit. Zvolte si podle tvaru obličeje Máte-li spíše oválný obličej, budou vám slušet téměř všechny styly náušnic.

Nejvíce oválné visací nebo slzičkové, ale i velmi dlouhé, trojúhelníkové či nenápadné „pecičky“. Dámy se srdcovým obličejem by měly sáhnout po visacích, slzičkových a náušnicích s prvky v diamantovém tvaru.

Čtvercový obličej zjemní malé i větší kruhy a polokruhy, obdélníkovému zase budou slušet perly, malé náušnice ve tvaru srdce a pecičky jakéhokoli tvaru. A co barva? To záleží především na vkusu a také na barevném typu.

Tmavookým brunetkám budou obecně více slušet černé tahitské perly, bílé, žluté nebo růžové odstíny perel lépe padnou světlým typům. A zda zvolit bílý či žlutý kov, zlatá sluší teplým typům, zatímco stříbrná studeným.

Ale je jen na vás, v čem seč cítíte lépe a čemu dáte přednost. .

reklama
reklama

Komentáře