Letos jsou v kurzu dlouhé řasy

Pro letošní rok bude v módě přirozený make-up, výrazné obočí a dlouhé, husté, krásně vytočené řasy.


Péče o řasy


Pokud vám příroda nenadělila dlouhé husté řasy, můžet jim pomoci sérem podporujícím jejich růst. Ideální jsou taková, která obsahují bioaktivní výtažek z karibského korálu trsovníku lékařského. Tato látka je bioaktivní a lidské tělo ji vstřebává mnohem snáze než ty uměle vyrobené.


Sérum řasy vyživuje, zvlhčuje a dodávají jim lesk. Můžete ho použít nejen na řasy, ale i na obočí. Nanáší se speciálním aplikátorem malé množství denně před spaním jako oční linka. Řasy budou po pravidelném používání delší, pružnější a zdravější.


Jak nanášet řasenku


Řasenku přiložte ke kořínkům řas, kde s ní jemně zavibrujete a pak ji táhnete řasami směrem vzhůru. Pokud chcete docílit většího zvýraznění řas, použijte dvě vrstvy: nejdříve řasenku naneste na jedno oko, pak na druhé, a poté se opět vraťte k prvnímu a celý proces zopakujte.


Pomozte si barvením


Barvení řas je dobré řešení, po kterém vám odpadne každodenní ranní líčení řas i jejich večerní odličování. Nabarvené řasy zvýrazní oči a vypadají delší a hustší, aniž by působily nepřirozeně.


K barvení řas vždy použijte barvy určené výhradně na ně, a pokud chcete zvolit skutečně jemnou variantu, vyzkoušejte veganské barvy. Koupíte je v několika odstínech, protože barvu řas je dobré přizpůsobit barvě vlasů: vybírat můžete z černého, tmavě hnědého a hnědého odstínu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden