Magický význam počasí

Chcete změnit svůj život pomocí rituálů? Prozradíme vám, kdy je vhodné se do nich pustit.

Počasí představuje řádění všech živlů, které můžete magicky využít. Bouře je vůbec největší působivou kouzelnou směsí energií. Jak na to?

S bouřkou souvisí blesk, který býval už v dávných dobách představitelem moci. Díky své nepředvídatelné povaze je považován za hněv bohů. Co znamenají další živly a jak je můžete efektivně využít?

Bouřka

Bouřka je vůbec nejsilnější jev, který můžete využít pro kouzla budoucnosti. Skrývá v sobě totiž informace zakódované v paměti času, které se vlivem událostí na obloze mohou zjevit i obyčejným smrtelníkům.

Vystavte své amulety, talismany či další rituální předměty energii blesků, chraňte je však před deštěm, který by z nich načerpanou energii smyl. Blesk je symbolem moci, zvratu a odhalené pravdy. Předměty, které nabijete během bouřky, vám ukážou

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden